Parduota2 AUKŠTE PARDUODAMAS 3 KAMBARIŲ SU DIDŽIUOJU HOLU BUTAS
2 AUKŠTE PARDUODAMAS 3 KAMBARIŲ SU DIDŽIUOJU HOLU BUTAS 2 AUKŠTE PARDUODAMAS 3 KAMBARIŲ SU DIDŽIUOJU HOLU BUTAS 2 AUKŠTE PARDUODAMAS 3 KAMBARIŲ SU DIDŽIUOJU HOLU BUTAS 2 AUKŠTE PARDUODAMAS 3 KAMBARIŲ SU DIDŽIUOJU HOLU BUTAS 2 AUKŠTE PARDUODAMAS 3 KAMBARIŲ SU DIDŽIUOJU HOLU BUTAS 2 AUKŠTE PARDUODAMAS 3 KAMBARIŲ SU DIDŽIUOJU HOLU BUTAS 2 AUKŠTE PARDUODAMAS 3 KAMBARIŲ SU DIDŽIUOJU HOLU BUTAS 2 AUKŠTE PARDUODAMAS 3 KAMBARIŲ SU DIDŽIUOJU HOLU BUTAS 2 AUKŠTE PARDUODAMAS 3 KAMBARIŲ SU DIDŽIUOJU HOLU BUTAS 2 AUKŠTE PARDUODAMAS 3 KAMBARIŲ SU DIDŽIUOJU HOLU BUTAS 2 AUKŠTE PARDUODAMAS 3 KAMBARIŲ SU DIDŽIUOJU HOLU BUTAS 2 AUKŠTE PARDUODAMAS 3 KAMBARIŲ SU DIDŽIUOJU HOLU BUTAS 2 AUKŠTE PARDUODAMAS 3 KAMBARIŲ SU DIDŽIUOJU HOLU BUTAS 2 AUKŠTE PARDUODAMAS 3 KAMBARIŲ SU DIDŽIUOJU HOLU BUTAS 2 AUKŠTE PARDUODAMAS 3 KAMBARIŲ SU DIDŽIUOJU HOLU BUTAS 2 AUKŠTE PARDUODAMAS 3 KAMBARIŲ SU DIDŽIUOJU HOLU BUTAS 2 AUKŠTE PARDUODAMAS 3 KAMBARIŲ SU DIDŽIUOJU HOLU BUTAS 2 AUKŠTE PARDUODAMAS 3 KAMBARIŲ SU DIDŽIUOJU HOLU BUTAS 2 AUKŠTE PARDUODAMAS 3 KAMBARIŲ SU DIDŽIUOJU HOLU BUTAS 2 AUKŠTE PARDUODAMAS 3 KAMBARIŲ SU DIDŽIUOJU HOLU BUTAS 2 AUKŠTE PARDUODAMAS 3 KAMBARIŲ SU DIDŽIUOJU HOLU BUTAS 2 AUKŠTE PARDUODAMAS 3 KAMBARIŲ SU DIDŽIUOJU HOLU BUTAS 2 AUKŠTE PARDUODAMAS 3 KAMBARIŲ SU DIDŽIUOJU HOLU BUTAS 2 AUKŠTE PARDUODAMAS 3 KAMBARIŲ SU DIDŽIUOJU HOLU BUTAS 2 AUKŠTE PARDUODAMAS 3 KAMBARIŲ SU DIDŽIUOJU HOLU BUTAS

[Parduota] 2 AUKŠTE PARDUODAMAS 3 KAMBARIŲ SU DIDŽIUOJU HOLU BUTAS

41500€

ANTRAME AUKŠTE PARDUODAMAS 3 KAMBARIŲ SU DIDŽIUOJU HOLU BUTAS 

Tai puikus pasirinkimas didelėms šeimoms arba tiems, kurie vertina erdvę ir komfortą savo namuose. Lokacija neabejotinai patogi: vos kelios minutės kelio ir jūs jau galite pasiekti darželį, o taip pat netoliese esanti mokykla užtikrins patogų šeimų gyvenimą. Taip pat šalia rasite populiarią parduotuvę "Maxima", kas leis jums patogiai apsipirkti. Butas turi du balkonus. Viename iš jų turėsite galimybę mėgautis rytine saule, o kitame - vakarine.
Šis butas siūlo puikią galimybę Jums susikurti savo svajonių būstą. Reikalingas remontas suteiks jums galimybę pilnai pritaikyti šį butą pagal savo skonį ir poreikius. O geriausia dalis yra tai, kad mes esame čia, kad jums padėtume su visais statybos darbais. Pradėkime kurti jūsų svajonių būstą kartu!

BENDRA INFORMACIJA:

Adresas: Šilutė, Geležinkelio g. 7;
Kaina: 41500Eur;
Kambarių skaičius: 3 su didžiuoju holu;
Aukštas: 2;
Aukštų skaičius: 5;
Rūsys: nėra;
Šildymas: Centrinis šildymas;
Vandentiekis: Komunalinis vandentiekis;
Nuotekų šalinimas: Komunalinis nuotekų šalinimas;
Bendras plotas: 77.24 kv.m.,

ĮRENGIMAS:

Langai-mediniai;
Durys-medinės;
Kambariuose grindys - parketas;
Butas saulėtas;
Du balkonai;
Butui reikalingas remontas;

BUTO VIDAUS PLOTŲ EKSPLIKACIJA:

Koridorius: 4.60 kv.m.,
Kambarys: 11.58 kv.m.,
Kambarys: 18.77 kv.m.,
Kambarys: 13.71 kv.m.,
Holas:15.36 kv.m.,
Virtuvė: 8.65 kv.m.,
Vonia: 2.62 kv.m.,
Tualetas: 0.92 kv.m.,
Sandėlis: 1.03 kv.m.,
Iš viso: 77.24 kv.m.,

PIRKĖJUI KOMISINIS MOKESTIS NETAIKOMAS!

Mūsų tikslas - rasti tinkamiausią sprendimą, kuris atitiktų jūsų poreikius ir finansinius tikslus.
Jei šis butas domina arba turite klausimų, nedvejodami kreipkitės. Mes esame čia, kad jums padėtume ir suteiktume išsamią informaciją apie šį puikų būstą. Tai galbūt yra Jūsų ateities namai!

Dėl išsamesnės informacijos ir apžiūros prašome kreiptis telefonu +37061120364 Ingryda Jurkuviene arba el. paštu info@ntsilute.lt
Visi mano parduodami objektai: www.ntsilute.lt

Ruošiatės priimti sprendimą dėl nekilnojamo turto? Norite parduoti ar pirkti, išnuomoti ar išsinuomoti?
Reikalingas Turto vertintojas?
Kreipkitės - rasiu tinkamiausią sprendimą bei suteiksiu pagalbą!
Konsultacijos nemokamos! Galite kreiptis ir savaitgaliais!
Norite sužinoti savo būsto kainą - skambinkite, nemokamai nustatome Jūsų Nekilnojamo turto objekto rinkos kainą!!!

Paruošiame visus nekilnojamojo turto pirkimui-pardavimui reikalingus dokumentus, tarpininkaujame atliekant turto vertinimą, užsakant energetinį pastatų sertifikatą.

Adresas: Sodų g. 6-2 Šilutė
Nekilnojamas Turtas
Ingryda Jurkuvienė
Tel.+37061120364
info@ntsilute.lt
www.ntsilute.lt
https://www.facebook.com/ntsilute/

Susidomėjus prašome kreiptis

Telefonu:+370 611 20364arbaSiųsti užklausą‹ Atgal