NEKILNOJAMOJO TURTO PASLAUGOS ŠILUTĖJE
NEKILNOJAMOJO TURTO PASLAUGOS ŠILUTĖJENEKILNOJAMOJO TURTO PASLAUGOS ŠILUTĖJENEKILNOJAMOJO TURTO PASLAUGOS ŠILUTĖJE

NEKILNOJAMOJO TURTO PASLAUGOS ŠILUTĖJE

 ⛪Kartu galime pasiekti Jūsų Nekilnojamojo Turto tikslus sėkmingai! 

Suteikiu Nemokamą Konsultaciją visais Nekilnojamojo Turto klausimais!


Sveiki, aš esu Ingrida Jurkuvienė, Jūsų patikimas Nekilnojamojo Turto partneris. Mano tikslas yra užtikrinti, kad kiekvienas Nekilnojamojo Turto sandoris būtų sklandus ir sėkmingas, kad ir kokie būtų Jūsų tikslai.

Kaip aš galiu Jums padėti?

✅ Tarpininkauju perkant, parduodant ir nuomojant nekilnojamąjį turtą. Esu jūsų pasitikėjimo vertas partneris nekilnojamojo turto srityje.

✅ Paruošiu visus reikalingus dokumentus, kad sandoriai vyktų be jokių rūpesčių. Jūsų saugumas ir patogumas yra mano prioritetas.

✅ Padedu susitvarkyti dokumentus tiek parduodančiam, tiek perkančiam būstą, užtikrindama, kad viskas vyktų sklandžiai ir greitai.

✅ Suteikiu pirkėjams pagalbą vertinant nekilnojamojo turto vertę ir pasiūlau tinkamas finansavimo galimybes. Jūsų finansiniai tikslai yra svarbūs, ir aš esu čia, kad jums padėčiau.

✅ Teikiu nemokamą nekilnojamojo turto kainos analizę, kad Jūs galėtumėte priimti informatyvius sprendimus.

✅ Padedu parduoti NT asmenims gyvenantiems užsienyje, atstovauju pagal įgaliojimą.

↗️Mano darbo principai apima sąžiningumą ir atsakomybę. Aš manau, kad patikimumas ir sąžiningumas yra esminiai ilgalaikio partnerystės santykių komponentai.

↗️Ar jūs ruošiatės priimti svarbų sprendimą dėl Nekilnojamojo Turto? Norite sužinoti savo būsto rinkos kainą? Nesvarbu, kokio patarimo jums reikia, aš esu čia, kad Jums padėčiau. Nemokamos konsultacijos prieinamos ir savaitgaliais.

Susisiekite su manimi telefonu +37061120364, el. paštu info@ntsilute.lt arba apsilankykite mano interneto svetainėje www.ntsilute.lt, kad gautumėte daugiau informacijos ir pasikonsultuotumėte su manimi asmeniškai.


Adresas: Sodų g. 6-2 Šilutė
Nekilnojamas Turtas
Ingryda Jurkuvienė
Tel.+37061120364
info@ntsilute.lt
www.ntsilute.lt
https://www.facebook.com/ntsilute/

Susidomėjus prašome kreiptis

Telefonu:+370 611 20364arbaSiųsti užklausą‹ Atgal