PARDUODAMAS ŽEMĖS ŪKIO PASKIRTIES ŽEMĖS SKLYPAS SAUGŲ SEN. BARVŲ K.
PARDUODAMAS ŽEMĖS ŪKIO PASKIRTIES ŽEMĖS SKLYPAS SAUGŲ SEN. BARVŲ K. PARDUODAMAS ŽEMĖS ŪKIO PASKIRTIES ŽEMĖS SKLYPAS SAUGŲ SEN. BARVŲ K. PARDUODAMAS ŽEMĖS ŪKIO PASKIRTIES ŽEMĖS SKLYPAS SAUGŲ SEN. BARVŲ K. PARDUODAMAS ŽEMĖS ŪKIO PASKIRTIES ŽEMĖS SKLYPAS SAUGŲ SEN. BARVŲ K. PARDUODAMAS ŽEMĖS ŪKIO PASKIRTIES ŽEMĖS SKLYPAS SAUGŲ SEN. BARVŲ K.

PARDUODAMAS ŽEMĖS ŪKIO PASKIRTIES ŽEMĖS SKLYPAS SAUGŲ SEN. BARVŲ K.

28000€

PARDUODAMAS ŽEMĖS ŪKIO PASKIRTIES ŽEMĖS SKLYPAS 6.0955 ha. SAUGŲ SEN. BARVŲ K.

Siūlome įsigyti 6.0955 ha. žemės ūkio paskirties žemės sklypą Šilutės rajono savivaldybėje, Saugų seniūnijoje, Barvų kaime. Žemės plotas ir naudojimo galimybės: šis sklypas, apsuptas miškų, yra puikus pasirinkimas tiems, kurie trokšta natūralios ir gausios aplinkos savo ūkinėms veikloms. Didelis plotas leis plėtoti įvairias žemės ūkio veiklas. Tai ypatinga galimybė įsigyti žemės plotą, kuris ne tik atitiks jūsų verslo poreikius, bet ir leis jums mėgautis gamtos grožiu bei ramybe. 


BENDRA INFORMACIJA:

 • Kaina: 28000Eur;
 • Adresas: Šilutės r.sav. Saugų sen., Barvų k. 
 • Naudojimo būdas: kiti žemės ūkio paskirties žemės sklypai;
 • Žemės sklypo plotas: 6.0955 ha;
 • Žemės ūkio naudmenų plotas viso: 6.0955 ha;
 • Nusausintos žemės plotas: 6.0955 ha.
 • Žemės ūkio naudmenų našumo balas: 41.1
 • Matavimų tipas: žemės sklypas suformuotas atliekant kadastrinius matavimus;

Dėmesio! Pirkėjui šio objekto įsigijimas papildomai nekainuoja.

Ruošiatės priimti sprendimą dėl nekilnojamo turto? Norite parduoti ar pirkti, išnuomoti ar išsinuomoti? Reikalingas Turto vertintojas? Kreipkitės - rasiu tinkamiausią sprendimą bei suteiksiu pagalbą! Konsultacijos nemokamos! Galite kreiptis ir savaitgaliais! Norite sužinoti savo būsto kainą - skambinkite, nemokamai nustatome Jūsų Nekilnojamo turto objekto rinkos kainą!!!

Paruošiame visus nekilnojamojo turto pirkimui-pardavimui reikalingus dokumentus, tarpininkaujame atliekant turto vertinimą, užsakant energetinį pastatų sertifikatą.

Dėl išsamesnės informacijos ir apžiūros prašome kreiptis telefonu +37061120364 Ingryda Jurkuviene arba el. paštu info@ntsilute.lt

Visi mano parduodami objektai: www.ntsilute.lt

 

Susidomėjus prašome kreiptis

Telefonu:+370 611 20364+370 686 51779arbaSiųsti užklausą‹ Atgal