RezervuotaPARDUODAMAS ŽEMĖS ŪKIO PASKIRTIES ŽEMĖS SKLYPAS ŠYŠKRANTĖS K.
PARDUODAMAS ŽEMĖS ŪKIO PASKIRTIES ŽEMĖS SKLYPAS ŠYŠKRANTĖS K. PARDUODAMAS ŽEMĖS ŪKIO PASKIRTIES ŽEMĖS SKLYPAS ŠYŠKRANTĖS K. PARDUODAMAS ŽEMĖS ŪKIO PASKIRTIES ŽEMĖS SKLYPAS ŠYŠKRANTĖS K. PARDUODAMAS ŽEMĖS ŪKIO PASKIRTIES ŽEMĖS SKLYPAS ŠYŠKRANTĖS K. PARDUODAMAS ŽEMĖS ŪKIO PASKIRTIES ŽEMĖS SKLYPAS ŠYŠKRANTĖS K. PARDUODAMAS ŽEMĖS ŪKIO PASKIRTIES ŽEMĖS SKLYPAS ŠYŠKRANTĖS K. PARDUODAMAS ŽEMĖS ŪKIO PASKIRTIES ŽEMĖS SKLYPAS ŠYŠKRANTĖS K. PARDUODAMAS ŽEMĖS ŪKIO PASKIRTIES ŽEMĖS SKLYPAS ŠYŠKRANTĖS K. PARDUODAMAS ŽEMĖS ŪKIO PASKIRTIES ŽEMĖS SKLYPAS ŠYŠKRANTĖS K. PARDUODAMAS ŽEMĖS ŪKIO PASKIRTIES ŽEMĖS SKLYPAS ŠYŠKRANTĖS K.

[Rezervuota] PARDUODAMAS ŽEMĖS ŪKIO PASKIRTIES ŽEMĖS SKLYPAS ŠYŠKRANTĖS K.

7500€

PARDUODAMAS 41.88 ARŲ ŽEMĖS ŪKIO PASKIRTIES ŽEMĖS SKLYPAS ŠYŠKRANTĖS K. RUSNĖS SEN. 

Šyškrantės kaimas yra žavioje vietovėje, Rusnės sen., kuris garsėja savo ramybe, gamtos grožiu ir išvystyta žemės ūkio infrastruktūra. Kaimo aplinka siūlo nuostabius gamtos peizažus, puikiai tinkamus tiek ramiam gyvenimui, tiek žemės ūkio veiklai. 

Sklypo Panaudojimas: Parduodamas sklypas yra puikiai tinkamas tradicinei žemdirbystei, tačiau jo naudojimo galimybės yra itin plačios. Šiuo metu jis yra naudojamas kaip ariama žemė, tačiau jis gali būti pritaikytas ir kitoms veikloms:

 • Ekologinis ūkininkavimas: Švarus ir nepaliestas aplinkos plotas yra idealus ekologinių produktų auginimui.
 • Specializuotas augalininkystės ūkis: Puikus pasirinkimas auginti specializuotas kultūras, kurios reikalauja tam tikros dirvožemio sudėties ir klimato sąlygų.
 • Rekreacinės paskirties projektai: Sklypas gali būti naudojamas kaimo turizmo plėtrai, pavyzdžiui, statant atostogų namelius ar įrengiant poilsio zonas.

Aplinka ir Infrastruktūra: Šyškrantės kaimas yra lengvai pasiekiamas, netoli yra miesteliai ir miestai, kurie suteikia prieigą prie visų būtinų paslaugų, įskaitant mokyklas, parduotuves ir sveikatos priežiūros centrus.

Investavimo Potencialas: Žemės sklypas Šyškrantės kaime siūlo puikų investavimo potencialą dėl savo vietos ir universalių naudojimo galimybių.Tai gali tapti ilgalaikiu turtu, generuojančiu pajamas iš žemės ūkio veiklos, arba būti pritaikytas naujiems, inovatyviems projektams.

Dėl išsamesnės informacijos ir sklypo apžiūros, kreipkitės nurodytais kontaktais. Atraskite Šilutės rajono žemės sklypo galimybes ir pradėkite kurti savo ateitį jau šiandien.

BENDRA INFORMACIJA:

 • Adresas: Šilutės r. sav., Rusnės sen., Šyškrantės k. 
 • Kaina: 7500 Eur;
 • Sklypo plotas: 0.4188 ha;
 • Daikto pagrindinė naudojimo paskirtis: žemės ūkio;
 • Žemės ūkio naudmenų plotas viso: 0.4188 ha;
 • Iš jo: ariamos žemės plotas:0.4188 ha;
 • Žemės ūkio naudmenų našumo balas: 52.5
 • Žemės sklypas suformuotas atliekant kadastrinius matavimus;

Dėmesio! Pirkėjui šio objekto įsigijimas papildomai nekainuoja.

Ruošiatės priimti sprendimą dėl nekilnojamo turto? Norite parduoti ar pirkti, išnuomoti ar išsinuomoti?
Reikalingas Turto vertintojas?
Kreipkitės - rasiu tinkamiausią sprendimą bei suteiksiu pagalbą!
Konsultacijos nemokamos! Galite kreiptis ir savaitgaliais!
Norite sužinoti savo būsto kainą - skambinkite, nemokamai nustatome Jūsų Nekilnojamo turto objekto rinkos kainą!

Paruošiame visus nekilnojamojo turto pirkimui-pardavimui reikalingus dokumentus, tarpininkaujame atliekant turto vertinimą, užsakant energetinį pastatų sertifikatą.

Dėl išsamesnės informacijos ir apžiūros prašome kreiptis telefonu +37061120364 Ingryda Jurkuviene arba el. paštu info@ntsilute.lt
Visi mano parduodami objektai: www.ntsilute.lt

Susidomėjus prašome kreiptis

Telefonu:+370 611 20364arbaSiųsti užklausą‹ Atgal